Wyniki on-line
Aktualny wyścig: Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym o Puchar Burmistrza Cybinki
WYNIKI NIEOFICJALNE
DYSTANS AMATOR MASTERS KOBIETY - PANOWIE
MSC NR NAZWISKO KAT MSC. KAT Klub CZAS STRATA Runda 1 Runda 2 Runda 3
1 81 GÓRNA Sylwia 2 1 KONDYCJA.NET TEAM 00:38:58.000 -
DYSTANS AMATOR PANOWIE - PANOWIE
MSC NR NAZWISKO KAT MSC. KAT Klub CZAS STRATA Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5
1 666 SZCZEPANIAK Kacper 1 1 SZCZEPAN BIKE GIANT GORZÓW 00:40:55.000 -
2 641 PĘCIAK Paweł 1 2 GTW RACING TEAM 00:44:03.000 00:03:08
3 655 URBANIAK Marcin 1 3 KS STOMIL POZNAŃ 00:44:36.000 00:03:41
4 643 PENDRAK Filip 1 4 TEAM BEROTU 00:45:39.000 00:04:44
5 645 FRĄTCZAK Patryk 1 5 SZCZEPAN BIKE 00:46:35.000 00:05:40
6 653 ANTKOWIAK Jakub 1 6 CST ACCENT MTB TEAM 00:46:58.000 00:06:03
7 658 ORZECHOWSKI Jakub 1 7 ZAK PROTOUR RACING TEAM 00:47:00.000 00:06:05
8 670 BARAN Tomasz 1 8 BODYICOACH 00:47:44.000 00:06:49
9 642 KOKOCIŃSKI Marcin 1 9 GTW RACING TEAM 00:48:06.000 00:07:11
10 669 WAWRZYNIAK Piotr 1 10 K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE 00:48:25.000 00:07:30
11 667 KALINOWSKI Rafał 1 11 PRO TOUR RACING TEAM 00:48:36.000 00:07:41
12 648 SCHILLER Mike 1 12 KONDYCJA.NET TEAM 00:49:06.000 00:08:11
13 654 PIHULAK Łukasz 1 13 SEVEN PERCEPTUS TEAM 00:00:00.000 23:19:05
14 649 KUBICZ Artur 1 14 FITWHEELS/BIKE STACJA BOLESŁAWIEC 00:00:00.000 23:19:05
15 650 OLESIAK Daniel 1 15 ROWEROWY RZEPIN 00:00:00.000 23:19:05
16 657 JURCZYK Krystian 1 16 LKS TRASA ZIELONA GÓRA 00:00:00.000 23:19:05
17 664 XXX YYY 1 17 00:00:00.000 23:19:05
- 656 SÓJKA Ireneusz 1 - GRUPA MTB SULECHÓW DNF -
DYSTANS JUNIOR MŁODSZY - PANOWIE
MSC NR NAZWISKO KAT MSC. KAT Klub CZAS STRATA Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4
1 542 LEGIEĆ Mikołaj 13 1 UKS CENTRUM NOWA RUDA 00:34:27.000 - 0:08:38 0:08:39 0:08:35 0:08:35
2 526 MIZURO Kacper 13 2 PHO3NIX CYCLING TEAM 00:34:36.000 00:00:09 0:08:41 0:08:47 0:08:32 0:08:36
3 536 JACKOWIAK Jan 13 3 UKS COPERNICUS TORUŃ CCC SMS TORUŃ 00:34:43.000 00:00:16 0:08:42 0:08:38 0:08:46 0:08:37
4 545 ŁYŻWA Bartosz 13 4 UKS AVATAR 00:35:20.000 00:00:53 0:08:50 0:08:50 0:08:50 0:08:50
5 507 GWÓŹDŹ Nikodem 13 5 GRUPA KOLARSKA GLIWICE 00:35:31.000 00:01:04 0:08:55 0:08:49 0:09:06 0:08:47
6 501 ŁODEJ Leon 13 6 AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI 00:35:36.000 00:01:09 0:08:54 0:08:54 0:08:54 0:08:54
7 537 WŁODARSKI Marcin 13 7 UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK 00:35:39.000 00:01:12 0:09:07 0:17:54 0:08:38
8 538 PIETRZAK Piotr 13 8 UKS KRUPIŃSKI SUSZEC 00:35:42.000 00:01:15 0:08:57 0:08:57 0:08:57 0:08:51
9 544 KOCUR Stanisław 13 9 UKS AVATAR 00:36:34.000 00:02:07 0:09:06 0:09:06 0:09:16 0:09:06
10 539 GRZĄDZIEL Karol 13 10 UKS RATUSZ MASZEWO 00:36:44.000 00:02:17 0:09:11 0:09:11 0:09:11 0:09:11
11 546 LENNY Karstedt 13 11 RSV AC LEIPZIG 00:36:48.000 00:02:21 0:09:19 0:09:04 0:09:07 0:09:18
12 534 GOLONKO Ignacy 13 12 UKS COPERNICUS TORUŃ CCC SMS TORUŃ 00:36:48.000 00:02:21 0:09:12 0:09:12 0:09:12 0:09:12
13 514 BEREŻNICKI Kosma 13 13 JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI 00:36:50.000 00:02:23 0:09:05 0:09:15 0:09:15 0:09:15
14 529 KUBICA Wiktor 13 14 UKKS IMIELIN TEAM 00:36:57.000 00:02:30 0:09:27 0:09:02 0:09:12 0:09:16
15 516 MRÓZ Jan 13 15 KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ 00:37:24.000 00:02:57 0:09:22 0:09:22 0:09:20 0:09:20
16 547 JON-OLE ADAM 0 00:37:32.000 00:03:05 0:09:20 0:09:18 0:09:26 0:09:28
17 535 CIBOROWSKI Nataniel 13 16 UKS COPERNICUS TORUŃ CCC SMS TORUŃ 00:37:32.000 00:03:05 0:09:20 0:09:20 0:09:30 0:09:22
18 543 RUTKOWSKI Łukasz 13 17 UKS AVATAR 00:37:36.000 00:03:09 0:09:24 0:09:24 0:09:24 0:09:24
19 531 KIEŁBASKA Natan 13 18 UKS CENTRUM NOWA RUDA 00:37:36.000 00:03:09 0:09:26 0:09:18 0:09:26 0:09:26
20 513 URBANEK Bartosz 13 19 GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 00:37:50.000 00:03:23 0:09:27 0:09:21 0:09:36 0:09:26
21 502 FUTRYK Dariusz 13 20 AMG CYBINKA TEAM 00:37:58.000 00:03:31 0:09:26 0:09:26 0:09:33 0:09:33
22 522 LUTOWSKI Wiktor 13 21 LKS TRASA ZIELONA GÓRA 00:39:01.000 00:04:34 0:09:51 0:09:41 0:09:51 0:09:38
23 523 BŁYSKOŃ Jan 13 22 LKS TRASA ZIELONA GÓRA 00:39:07.000 00:04:40 0:09:52 0:09:30 0:09:43 0:10:02
24 540 ŻELICHOWSKI Oskar 13 23 UKS SPORTOWIEC PIŁA 00:40:24.000 00:05:57 0:10:06 0:10:06 0:10:06 0:10:06
25 525 PAWLIK Błażej 13 24 LKS ZIEMIA OPOLSKA 00:40:33.000 00:06:06 0:10:09 0:10:15 0:10:15 0:09:54
26 527 BARTKOWIAK Bartosz 13 25 STOW. KS 64-STO LESZNO 00:41:01.000 00:06:34 0:10:13 0:10:11 0:10:17 0:10:20
27 528 MAJCHROWSKI Jakub 13 26 SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI 00:41:10.000 00:06:43 0:10:25 0:10:06 0:10:21 0:10:18
28 520 WOŁOWIEC Marcel 13 27 LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE 00:41:35.000 00:07:08 0:10:45 0:10:06 0:10:22 0:10:22
29 517 WAWRZYNIAK Mikołaj 13 28 KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE 00:41:47.000 00:07:20 0:11:09 0:09:58 0:10:11 0:10:29
30 532 SZMIDT Franciszek 13 29 UKS CENTRUM NOWA RUDA 00:42:09.000 00:07:42 0:10:38 0:10:38 0:10:30 0:10:23
31 506 VRUBLEVSKIY Denis 13 30 BELTA TEAM GDAŃSK 00:42:11.000 00:07:44 0:10:36 0:10:37 0:10:27 0:10:31
32 533 KUBAS Igor 13 31 UKS CENTRUM NOWA RUDA 00:00:00.000 23:25:33 0:11:17 0:11:30
33 524 CEBULA Adrian 13 33 LKS ZIEMIA OPOLSKA 00:00:00.000 23:25:33 0:12:46
34 505 ŻÓŁTOWSKI Stanisław 13 32 BELTA TEAM GDAŃSK 00:00:00.000 23:25:33 0:12:36
35 518 UCHAŃSKI Jakub 13 34 LKS ORLĘTA GORZÓW WIELKOPOLSKI 00:00:00.000 23:25:33 0:13:27
508 LOMANIA Maciej 13 GRUPA KOLARSKA GLIWICE -
541 KOSTKOWSKI Joachim 13 WARMIŃSKO MAZURSKI KLUB SPORTOWY -
509 PYSIK Adrian 13 GRUPA KOLARSKA GLIWICE -
510 SOWIŃSKI Szymon 13 GRUPA KOLARSKA GLIWICE -
511 STELMACH Aleksander 13 GRUPA KOLARSKA GLIWICE -
512 WIECZOREK Jan 13 GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK -
515 PALUTKA Wiktor 13 KLTC KONIN -
- 519 SMOLEY Antoni 13 - LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE DNF - 0:12:41
DYSTANS MASTERS 1 - PANOWIE
MSC NR NAZWISKO KAT MSC. KAT Klub CZAS STRATA Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5
1 300 WIDER Marcin 15 1 NIEZRZESZONY BIKE GARAGE DIVER 00:42:01.000 -
2 302 PASZEK Szczepan 15 2 FITWHEELS/BIKE STACJA BOLESŁAWIEC 00:42:31.000 00:00:30
3 306 FELISIAK Andrzej 15 3 BURZA NA ROWERZE TEAM 00:43:13.000 00:01:12
4 312 DEC Jakub 15 4 NIEZRZESZONY DECTRENER.PL 00:43:23.000 00:01:22
5 308 PUT Janusz 15 5 NIEZRZESZONY 00:43:37.000 00:01:36
6 316 IWKO Maciej 15 6 SZCZEPAN BIKE 00:44:53.000 00:02:52
7 304 LEMPART Paweł 15 7 TEAM SPORT 00:45:43.000 00:03:42
8 314 KASPRZYK Sławomir 15 8 STOW. KS 64-STO LESZNO 00:46:32.000 00:04:31
9 313 BURZYCH Przemysław 15 9 BURZA NA ROWERZE TEAM 00:46:51.000 00:04:50
10 305 GASZTKOWSKI Jakub 15 10 NIEZRZESZONY TRITON KONIN 00:48:28.000 00:06:27
11 303 MRÓZ Mateusz 15 11 NIEZRZESZONY MRÓZ ROWERY TEAM 00:49:46.000 00:07:45
12 311 KARPIŃSKI Marcin 15 12 MLKS BASZTA BYTÓW 00:50:18.000 00:08:17
13 309 IMIELA Marek 15 13 NIEZRZESZONY 00:00:00.000 23:17:59
14 310 GŁADOSZ Łukasz 15 14 LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE 00:00:00.000 23:17:59
DYSTANS MASTERS 2 - PANOWIE
MSC NR NAZWISKO KAT MSC. KAT Klub CZAS STRATA Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4
1 204 CZARNOTA Bogdan 16 1 PHO3NIX CYCLING TEAM 00:34:12.000 -
2 203 MRÓZ Marcin 16 2 NIEZRZESZONY/BIAŁOBŁOCKI PRO/COACHING/TE 00:34:26.000 00:00:14
3 202 ŁODEJ Janusz 16 3 AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI 00:37:07.000 00:02:55
4 212 KUBALA Tomasz 16 4 PRESSING BIKE-SYSTEM SCHODY I DRZWI GROM 00:37:52.000 00:03:40
5 208 OSZCZĘDA Daniel 16 5 NIEZRZESZONY 00:38:42.000 00:04:30
6 200 KAMIŃSKI Radosław 16 6 NIEZRZESZONY 00:40:07.000 00:05:55
7 215 KOMINEK Krzysztof 16 7 NIEZRZESZONY ROMET 00:40:37.000 00:06:25
8 207 BEREŻNICKI Piotr 16 8 JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI 00:40:48.000 00:06:36
9 211 URBANEK Krzysztof 16 9 GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 00:42:44.000 00:08:32
10 216 ANDRYSZCZAK Wojciech 16 10 NIEZRZESZONY 00:00:00.000 23:25:48
11 205 PONIEWIERSKI Jerzy 16 11 UKS BIZON BIEGANÓW 00:00:00.000 23:25:48
DYSTANS MASTERS 3 - PANOWIE
MSC NR NAZWISKO KAT MSC. KAT Klub CZAS STRATA Runda 1 Runda 2 Runda 3
1 433 GIERCZAK Krzysztof 17 1 ZRYW BUSZKOWICZKI 00:29:34.000 -
2 434 BARTOLEWSKI Wojciech 17 2 NIEZRZESZONY ECOCOLOR.PL 00:30:42.000 00:01:08
4 435 KOWALCZYK Mariusz 17 4 MGLKS BŁĘKITNI MEXLLER W KOZIEGŁOWACH 00:32:41.000 00:03:07
5 431 KAMIŃSKI Krzysztof 17 5 NIEZRZESZONY 00:32:08.000 00:02:34
DYSTANS MASTERS 4 - PANOWIE
MSC NR NAZWISKO KAT MSC. KAT Klub CZAS STRATA Runda 1 Runda 2 Runda 3
1 63 BANASIŃSKI Waldemar 20 1 NIEZRZESZONY BROWAR FORTUNA 00:30:59.000 -
2 61 KŁOS Marian 20 2 DIVERSEY TEAM 00:32:00.000 00:01:01
DYSTANS MŁODZICZKA - PANOWIE
MSC NR NAZWISKO KAT MSC. KAT Klub CZAS STRATA Runda 1 Runda 2
1 263 PIRÓG Natalia 24 1 PHO3NIX CYCLING TEAM 00:20:31.000 -
2 251 KUCHARSKA Antonina 24 2 BELTA TEAM GDAŃSK 00:20:49.000 00:00:18
3 266 RUSZKIEWICZ Lena 24 3 UKS AVATAR 00:22:21.000 00:01:50
4 253 PISIEWICZ Julia 24 4 GRUPA KOLARSKA GLIWICE 00:23:23.000 00:02:52
5 258 SKUPIŃSKA Hanna 24 5 LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE 00:23:36.000 00:03:05
6 257 JAROS Natalia 24 6 LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE 00:24:07.000 00:03:36
7 255 DZIERŻYŃSKA Jagna 24 7 K.S. KLIF CHŁAPOWO 00:26:59.000 00:06:28
8 260 KOPCZYK Matylda 24 8 LKS TRASA ZIELONA GÓRA 00:29:42.000 00:09:11
9 259 LISOWSKA Julia 24 9 LKS TRASA ZIELONA GÓRA 00:29:52.000 00:09:21
10 256 PAŁASZ Hanna 24 10 LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE 00:30:42.000 00:10:11
11 261 KOMEL Michalina 24 11 LKS TRASA ZIELONA GÓRA 00:00:00.000 23:39:29
262 GŁAZOWSKA Maja 24 LKS TRASA ZIELONA GÓRA -
- 254 SKRZYPIEC Oliwia 24 - GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK DNF -
DYSTANS MŁODZIK - PANOWIE
MSC NR NAZWISKO KAT MSC. KAT Klub CZAS STRATA Runda 1 Runda 2
1 137 CIERPICKI Wojciech 14 1 UKS SPORTOWIEC PIŁA 00:19:12.000 -
2 139 GÓRKA Igor 14 2 UKS AVATAR 00:19:32.000 00:00:20
3 135 STACHOWICZ Stanisław 14 3 UKS SPORTOWIEC PIŁA 00:19:53.000 00:00:41
4 138 BLOKESZ Hubert 14 4 UKS AVATAR 00:19:58.000 00:00:46
5 120 SADOWSKI Alan 14 5 LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE 00:20:54.000 00:01:42
6 122 ZYGMUNTOWICZ Kacper 14 6 PHO3NIX CYCLING TEAM 00:21:00.000 00:01:48
7 133 KOC Franciszek 14 7 UKS COPERNICUS TORUŃ CCC 00:21:06.000 00:01:54
8 123 MICHAEL Maurice 14 8 RSV BLANKEFELDE E.V. 00:21:08.000 00:01:56
9 109 KUPSKI Nikodem 14 9 K.S. KLIF CHŁAPOWO 00:21:38.000 00:02:26
10 104 CIEŚLIK Tomasz 14 10 BELTA TEAM GDAŃSK 00:21:46.000 00:02:34
11 119 GŁADOSZ Igor 14 11 LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE 00:22:38.000 00:03:26
12 115 MAROSZEK Jakub 14 12 LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE 00:22:57.000 00:03:45
13 112 LESZKIEWICZ Błażej 14 13 LKS ORLĘTA GORZÓW WIELKOPOLSKI 00:23:06.000 00:03:54
14 134 JACKOWIAK Stanisław 14 14 UKS COPERNICUS TORUŃ CCC 00:23:12.000 00:04:00
15 125 SZKOŁUT Hubert 14 15 UKKS IMIELIN TEAM 00:23:16.000 00:04:04
16 111 MICHALEWICZ Tomasz 14 16 KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE 00:23:32.000 00:04:20
17 105 GOSŁAWSKI Antoni 14 17 BELTA TEAM GDAŃSK 00:23:59.000 00:04:47
18 124 BUJWID Adam 14 18 SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI 00:24:02.000 00:04:50
19 107 RUTKOWSKI Mateusz 14 19 BELTA TEAM GDAŃSK 00:24:02.000 00:04:50
20 128 KORZYNEWSKI Bartosz 14 20 UKS BIZON BIEGANÓW 00:24:56.000 00:05:44
21 100 SŁOTA Michał 14 21 AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM 00:25:07.000 00:05:55
22 129 JANAS Bartosz 14 22 UKS BIZON BIEGANÓW 00:25:26.000 00:06:14
23 108 URBANEK Maciej 14 23 GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 00:25:55.000 00:06:43
24 117 KESLING Tobiasz 14 24 LKS TRASA ZIELONA GÓRA 00:27:19.000 00:08:07
25 110 WIĄZANIA Michał 14 25 KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE 00:28:04.000 00:08:52
26 127 OLECH Piotr 14 26 UKS BIZON BIEGANÓW 00:29:36.000 00:10:24
27 130 ZYCHLA Filip 14 27 UKS BIZON BIEGANÓW 00:36:55.000 00:17:43
28 113 GŁOWACKI Sebastian 14 28 LKS ORLĘTA GORZÓW WIELKOPOLSKI 00:00:00.000 23:40:48
121 BĘDKOWSKI Dawid 14 MGLKS BŁĘKITNI CLAREX-LOFT4U W KOZIEGŁOW -
- 116 WIERZBICKI Witold 14 - LKS TRASA ZIELONA GÓRA DNF -
- 136 JURACH Bartosz 14 - UKS SPORTOWIEC PIŁA DNF -
DYSTANS ŻAK - PANOWIE
MSC NR NAZWISKO KAT MSC. KAT Klub CZAS STRATA
1 382 BEREŻNICKI Mikołaj 19 1 JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI 00:10:36.000 -
2 389 KAMIŃSKI Szymon 19 2 TREK GDYNIA 00:10:47.000 00:00:11
3 386 JÓZWA Aleksander 19 3 LKS TRASA ZIELONA GÓRA 00:10:52.000 00:00:16
4 390 LAMORSKI Wiktor 19 4 UKS CENTRUM NOWA RUDA 00:11:30.000 00:00:54
5 387 WIERZYCKI Wit 19 5 SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI 00:11:31.000 00:00:55
6 377 CHYLIŃSKI Adam 19 6 BELTA TEAM GDAŃSK 00:11:43.000 00:01:07
7 385 JAGIEŁKA Jakub 19 7 LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE 00:12:15.000 00:01:39
8 378 NOWAK Franciszek 19 8 BELTA TEAM GDAŃSK 00:12:25.000 00:01:49
9 379 ZHUK Ivan 19 9 BELTA TEAM GDAŃSK 00:12:30.000 00:01:54
10 376 FUTRYK Bartosz 19 10 AMG CYBINKA TEAM 00:12:39.000 00:02:03
11 381 KUBICKI Igor 19 11 GRUPA KOLARSKA GLIWICE 00:13:03.000 00:02:27
12 391 KOC Antoni 19 12 UKS COPERNICUS TORUŃ CCC SMS TORUŃ 00:13:47.000 00:03:11
13 384 JABŁOŃSKI Maksymilian 19 13 KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE 00:16:00.000 00:05:24
DYSTANS ŻAKINI - PANOWIE
MSC NR NAZWISKO KAT MSC. KAT Klub CZAS STRATA
1 402 KOZDRAŚ Liliana 29 1 JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI 00:12:17.000 -
2 401 SPILOK Aleksandra 29 2 GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 00:12:48.000 00:00:31
3 403 MUDLAFF Maja 29 3 K.S. KLIF CHŁAPOWO 00:13:01.000 00:00:44
4 406 WIŚNIEWSKA Roksana 29 4 K.S. KLIF CHŁAPOWO 00:13:10.000 00:00:53
5 405 JAMROS Agata 29 5 K.S. KLIF CHŁAPOWO 00:13:20.000 00:01:03
6 400 JONA Maja 29 6 GRUPA KOLARSKA GLIWICE 00:13:22.000 00:01:05
7 409 ŁYŻWA Oliwia 29 7 UKS AVATAR 00:13:30.000 00:01:13
8 407 MACHOWSKA Kaja 29 8 UKS COPERNICUS TORUŃ CCC SMS TORUŃ 00:13:46.000 00:01:29